Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: закон про засади внутрішньої та зовнішньої політики подолає нестабільність


Ухвалення в цілому закону «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» поставить крапку в політичній нестабільності в Україні, заявляє Президент Віктор Янукович. Про це він заявив у зверненні до народу в столичному палаці «Україна» в Києві.

«Сьогодні Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про засади внутрішньої та зовнішньої політики, який було подано мною як невідкладний. Його ухвалення в цілому зробить нашу внутрішню та зовнішню політику відкритою та зрозумілою усім. Водночас дорога до чіткої взаємодії президента, парламенту і уряду остаточно поставить крапку у політичній нестабільності», – заявив Янукович.

Президент додав, що протягом попередніх п’яти років в українського народу була можливість переконатися в тому, до чого можуть привести конфлікти у вищих ешелонах влади і на місцях.

«Я переконаний, цю сумну сторінку історії нашої держави перегорнуто безповоротно», – наголосив Янукович.

«Можливо, вперше за всю новітню історію України ми з вами отримали шанс спокійно, без конфліктів, взятися за роботу і нарешті розпочати будувати Україну для людей, а не для влади», – заявив глава держави.
XS
SM
MD
LG