Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 16:34

Міноборони: Київ направить свого офіцера в штаб операції «Аталанта»


Україна має намір направити офіцера Збройних сил для роботи в штабі військово-морської операції Європейського Союзу з боротьби з піратами «Аталанта». Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони, таку заяву зробив міністр оборони Михайло Єжель під час зустрічі з послом Німеччини Гансом-Юрґеном Гаймзетом у Києві 4 червня.

Міністр висловив сподівання, що надалі в цій операції візьмуть участь і українські військові підрозділи.

У січні 2010 року Віктор Ющенко, який обіймав на той час посаду Президента, підписав рішення Ради національної безпеки та оборони про участь України в операції ЄС із боротьби з піратами «Аталанта».

Головним завданням цієї операції є конвоювання цивільних суден, що доставляють у Сомалі гуманітарну допомогу за лінією Всесвітньої продовольчої програми ООН, і суден, використовуваних Миротворчою місією ООН у Сомалі.

Крім того, військові кораблі ЄС займаються захистом суден, які найбільше ризикують бути захопленими піратами через невідповідність певним технічним вимогам (низька швидкість, невелика висота борту), ведуть боротьбу з бандитами в Аденській затоці та Індійському океані і займаються моніторингом ситуації з незаконним рибальством у регіоні.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG