Доступність посилання

ТОП новини

Януковича підтримують так, як Ющенка в 2005-му – Інститут Горшеніна


Віктора Януковича тепер підтримує близько 65% населення. Такі результати показували опитування в 2005 році відносно Віктора Ющенка, зауважує Володимир Фесенко, директор Київського інституту проблем управління імені Горшеніна. На думку політолога, це пов’язане із феноменом так званого «медового місяця»: частина виборців, особливо ті з них, хто не має чітких політичних уподобань, переходять на бік переможця, якому надається певний кредит довіри.

Крім того, відповідно до опитування, проведеного Інститутом Горшеніна у травні цього року, більшість українців очікує від нинішньої влади соціально-економічних перетворень, на чому й акцентує команда Януковича. У той же час питання зовнішньої політики турбує не більше чверті українських громадян.

«Президент наче укладає із суспільством угоду: я покращую ваше життя, а ви не заважаєте мені впроваджувати мій режим. Формально Янукович не відмовляється від демократії, але акценту на цьому у нього немає», – говорить Володимир Фесенко.

Політолог прогнозує: об’єднання влади в руках Президента триватиме, однак на особливо радикальні реформи найближчим часом – у 2010-2011 роках – він не піде. До них черга дійде, коли пройдуть парламентські вибори.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG