Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ хоче звіту Бойка щодо ситуації з поверненням газу «РосУкрЕнерго»


БЮТ має намiр домагатися заслуховування у Верховнiй Радi звiту вiд мiнiстра палива та енергетики України Юрiя Бойка щодо ситуацiї з поверненням газу НАК «Нафтогаз України» «РосУкрЕнерго».

«Ми виступимо з пропозицiєю на п’ятницю (наступну, 18 червня) заслухати людину, яка безпосередньо причетна до «РосУкрЕнерго», людину, пiдписи якої стоять пiд документами компанiї, я маю на увазi на мiнiстра палива та енергетики Бойка», – сказав глава опозицiйного уряду Сергiй Соболєв на засiданнi в четвер.

Ранiше лiдер БЮТ Юлiя Тимошенко звинуватила керiвництво Мiнпаливенерго у фактичнiй бездiяльностi в цьому питаннi при обстоюваннi iнтересiв України в судах.

Компанiя Centragas, що є акцiонером «РосУкрЕнерго», заявила, що Стокгольмський арбiтражний трибунал 8 червня зобов’язав НАК «Нафтогаз України» повернути швейцарському газотрейдеру 11 мільярдів кубометрів газу, а також передати йому 1,1 мільярд кубів як компенсацiю.

У «Нафтогазi України» стверджують, що поки що не отримували вiдповiдного рiшення Стокгольмського арбiтражу.

Мiнiстр палива та енергетики Юрiй Бойко повiдомив, що Україна вивчить можливiсть подачi апеляцiї на рiшення арбiтражу i не буде «бездумно» вiддавати ресурс з балансу НАК «Нафтогаз України».

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG