Доступність посилання

ТОП новини

Расмуссен: союз НАТО відданий співпраці з Україною


Генеральний секретар НАТО заявив сьогодні, відкриваючи у Брюсселі засідання Україна-НАТО, що альянс відданий
посиленню співпраці з Україною.

«НАТО в повній мірі схиляється до того, щоб підтримувати і посилювати наш діалог і співпрацю з Україною. Новий український уряд ясно дав зрозуміти, що ви хочете підтримувати теперішній рівень кооперації з альянсом з тим, щоб виконати вже наявні домовленості і для здійснення наших програм партнерства. Ми вітаємо це», – сказав він.

У відповідь міністр оборони України Михайло Єжель заявив, що головним завданням зовнішньої та безпекової політики України є перш за все захист національних інтересів, створення сприятливих умов для розвитку держави та зміцнення миру і стабільності в регіоні і світі:

«Президентом України визначено позаблоковість як основний зовнішньополітичний курс держави. Верховною Радою України схвалено у першому читанні відповідний закон. Отже, Київ розвиватиме відносини стратегічного партнерства з Брюсселем, з Вашингтоном і з Москвою», – заявив Михайло Єжель.

Він також зазначив, що міністерство продовжує реформування Збройних сил і зацікавлене у співпраці з НАТО в цьому питанні, а також в питанні посилення оперативної сумісності українських збройних сил зі збройними силами країн-партнерів.

Засідання Комісії Україна – НАТО відбувається в рамках зустрічі міністрів оборони країн Північноатлантичного союзу, що проходить сьогодні й завтра.
XS
SM
MD
LG