Доступність посилання

ТОП новини

Вашингтон поки офіційно не підтвердив візит в Україну держсекретаря США – Ден Рассел


В інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня» заступник помічника держсекретаря США з питань Європи і Євразії Ден Рассел повідомив, що «Вашингтон поки офіційно не підтвердив візит держсекретаря. Це, зокрема, пов'язане з тим, що в пані Клінтон у липні буде європейське турне, у якому Україна повинна бути однієї з зупинок».

За його словами, необхідно остаточно погодити всі елементи турне глави американського зовнішньополітичного відомства, щоб зробити офіційну заяву.

Раніше керівник Міністерства закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що державний секретар Сполучених Штатів Гілларі Клінтон відвідає Україну 4-5 липня.

За словами Рассела, під час останньої телефонної розмови державного секретаря Клінтон з міністром закордонних справ Костянтином Грищенком обговорювався цей візит. «Саме тепер ми знаходимося в процесі підготовки», – сказав Рассел.

Представник держдепартаменту в інтерв’ю для «Дзеркала тижня» також нагадав, що можливість цього візиту обговорювалася ще тоді, коли президент Віктор Янукович брав участь у саміті з ядерної безпеки у Вашингтоні.
XS
SM
MD
LG