Доступність посилання

ТОП новини

У Румунії почалися українсько-румунські військові навчання


Українсько-румунські військові тактичні навчання механізованих підрозділів почалися 14 червня на полігоні «Бабадаг» у Румунії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Від Збройних сил України в навчаннях беруть участь 35 військовослужбовців на чолі з керівником відділення бойової підготовки 30-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ майором Сергієм Карпенком.

Головна мета проведення цих навчань полягає в удосконаленні навичок під час виконання завдань міжнародних миротворчих операцій, поліпшення рівня взаємосумісності між підрозділами збройних сил країн-партнерів.

Під час навчань українські й румунські військові відпрацюють дії командного складу в управлінні підлеглими підрозділами під час виконання миротворчих завдань, зокрема щодо гарантування безпеки й свободи пересування місцевого населення в зоні відповідальності, ведення розвідки й спостереження, організації цивільно-військової взаємодії.

Навчання будуть тривати до 25 червня.

Українські військові мають намір взяти участь в 21 міжнародному навчанні в 2010 році, з них 12 – на території України, а 9 – за кордоном.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG