Доступність посилання

ТОП новини

Парламент у п’ятницю заслухає звіт голови МВС


Верховна Рада України у п’ятницю, 18 червня під час години запитань до уряду заслухає міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова щодо питань розслідування кримінальних справ у зв’язку з перешкоджанням професійній діяльності журналістів.

«Міністр внутрішніх справ відповідатиме на запитання депутатів як від опозиції, так і від усієї Верховної Ради України. Остаточно ми узгодили цю позицію щойно, перед завершенням погоджувальної ради», – повідомив голова Верховної Ради Володимир Литвин після засідання погоджувальної ради.

Крім того, за словами Литвина, ймовірно, у вівторок, 15 червня, парламент розгляне питання про включення до порядку денного проекту постанови про звільнення Могильова.

При цьому спікер висловив упевненість у тому, що таку ініціативу підтримають не більше 150-170 народних депутатів. Таким чином, за прогнозами Литвина, у Могильова будуть всі можливості відповісти на питання депутатів 18 червня в статусі міністра.

Згідно із законом про регламент Верховної Ради, під час пленарних засідань у п’ятницю проводиться година запитань до уряду. Депутатські фракції визначають міністра, якого хотіли би послухати під час такого засідання. Крім того, і фракції опозиції, і фракції більшості подають письмово до Кабінету Міністрів свої запитання.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG