Доступність посилання

ТОП новини
26 лютого 2021, Київ 15:22

Парламент вніс до порядку денного урядовий проект Податкового кодексу


Верховна Рада України внесла до порядку денного цієї сесії проект Податкового кодексу, внесений Кабінетом міністрів. За ухвалення такого рішення проголосували 239 народних депутатів із 435, зареєстрованих в сесійній залі.

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Сергій Терьохін зауважив, що це рішення парламенту суперечить Конституції, оскільки вчора Верховна Рада відмовилася підтримати раніше внесений опозицією проект Податкового кодексу. Він нагадав, що, згідно з Регламентом, новий проект Податкового кодексу може бути внесений до парламенту тільки на наступній сесії.

За словами Терьохіна, якщо депутати все таки вирішили розглянути урядовий законопроект, то вони мають право протягом 14 днів внести свої альтернативи. Депутат наголосив, що протягом 14 днів комітет не збиратиметься і не розглядатиме цей проект закону.

Зі свого боку, перший віце-спікер парламенту Адам Мартинюк, який головує на засіданні, наголосив, що без Бюджетного кодексу і без Податкового кодексу країна далі жити не може. За словами Мартинюка, якщо профільний комітет не збиратиметься і відмовлятиметься розглядати проект Податкового кодексу, то тоді оголосять про продовження цієї сесії для ухвалення Бюджетного і Податкового кодексів.

«До завершення цієї сесії документ буде ухвалений», – заявив Мартинюк.

Вчора, 15 червня, Верховна Рада України не підтримала в першому читанні проект Податкового кодексу України, внесений групою народних депутатів від опозиції на чолі з депутатом від НУНС Миколою Катеринчуком.
XS
SM
MD
LG