Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 15:21

Акімова: в Україні запровадять монетаризацію пільг


Перший заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова виступає за монетаризацію пільг та запровадження мораторію на впровадження нових видів адресної допомоги.

Про це Акімова заявила у Харкові після засідання регіонального комітету з економічних реформ, передає кореспондент Радіо Свобода.

За словами представника Адміністрації, програму уніфікації та монетаризації пільг зараз розробляє Міністерство праці та соціальної політики.

«Принцип уніфікації, переведення у грошову форму соціальних пільг, я думаю, це той шлях, по якому нам зараз треба йти. Якщо за рівнем прибутку ти потребуєш допомоги, ти маєш право її отримати. Цю допомогу ти можеш використати на компенсацію квитка у транспорті чи вартості житлово-комунальних послуг. Це твоє право», – сказала Акімова.

Усі пільги, за словами першого заступника голови Адміністрації Президента, треба також класифікувати в єдиний кадастр та визначити категорії громадян, які їх потребують.

Також необхідно, на думку Акімової, вирішити питання професійних пільг, які «повинні оплачувати ті організації, які хочуть їх надавати».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG