Доступність посилання

ТОП новини

На «Львiвському холодокомбiнатi» проводять слiдчi дiї – податкова


Спiвробiтники управлiння податкової мiлiцiї Державної податкової адмiнiстрацiї у Львiвськiй областi проводять на територiї вiдкритого акцiонерного товариства «Львiвський холодокомбінат» слiдчi дiї в рамках розслiдування кримiнальної справи за фактом ухилення вiд сплати податкiв посадовими особами компанiї. Про це повiдомляє вiддiл взаємодiї зi ЗМI та громадськiстю ДПА у Львiвськiй областi.

Водночас у прес-службi пiдприємства повiдомили, що невiдомi, якi увiрвалися на територiю підприємства сьогоднi вранцi, досi не назвалися самi й не пред’явили жодних документiв, що санкцiонують такi дiї.

За даними прес-служби, представники податкової адмiнiстрацiї намагаються вилучити документацiю підприємства, а крiм людей у формi, на пiдприємствi ходять невiдомi молодики в спортивних костюмах. Крім того, підприємство повідомляє, що невідомі виламали дверi в приймальню директора й побили секретарку. Крiм того, однiй зi спiвробiтниць бухгалтерiї стало погано, i їй довелося викликати швидку допомогу.

Прес-служба повiдомляє, що наразi всi працiвники пiдприємства припинили роботу i проводять страйк на знак протесту проти дiй податкової адмiнiстрацiї. Працiвники пiдприємства наразi збираються бiля адмiнiстративного корпусу холодокомбiнату.

«Львiвський холодокомбінат» є найбiльшим виробником морозива на заходi України.
XS
SM
MD
LG