Доступність посилання

15 Грудень 2018, Київ 17:37

Єфремов: позиція партнерів по коаліції буде врахована в проекті закону про вибори


Лідер фракції Партії регіонів у парламенті Олександр Єфремов заявляє, що при розробці проекту закону про вибори буде врахована позиція партнерів по коаліції. Так він відповів на запитання про те, що пропонований у законопроекті пункт, який скасовує можливість виходити на вибори від імені блоків, а лише від партій, не вигідний блоку Литвина.

«Це, так, тому ми ведемо внутрішні дискусії. Думаю, ми знайдемо консенсусне рішення цього питання. Ми зобов’язані рахуватися з точкою зору наших партнерів по коаліції, ми її поважаємо і будемо звертати на неї увагу», – заявив Єфремов в ефірі Радіо Свобода.

«У законопроекті закладено, що висунення йде від партій, і ми хотіли б розвивати партійну систему в нашій державі, як це робиться в інших цивілізованих країнах. Як на мене, якщо ми запровадимо цю норму, це дасть серйозний поштовх для розвитку і структурування партійної системи в нашій державі. Ви бачите, що блочний принцип останнім часом себе не виправдав. Люди мають голосувати за конкретну політичну силу, в блоках це розмивається», – наголосив Єфремов.

За його словами, для того, щоб уникнути розбіжностей, «ми домовилися, що створюємо робочу групу, яка у вузькому колі розгляне цей законопроект, висловить свої зауваження від різних політичних сил для того, щоб ми йшли в сесійну залу вже з виробленою точкою зору з усіх напрямків».

Лідер фракції Партії регіонів висловив переконання, що в наступні два пленарні тижні законопроект може бути схвалений.

Раніше сьогодні Єфремов заявив, що Партія регіонів буде підтримувати призначення дати виборів на 31 жовтня.

16 лютого Верховна Рада скасувала своє рішення про призначення чергових місцевих виборів на 30 травня, не визначивши нову дату.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG