Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 15:44

Мін’юст: 31 жовтня – безальтернативна дата для місцевих виборів


Міністр юстиції України Олександр Лавринович переконаний, що вибори до місцевих органів влади відбудуться 31 жовтня 2010 року. За його словами, інших «варіантів немає».

На запитання про те, коли дату виборів закріплять законодавчо, Лавринович сказав: «До закінчення цієї сесії завершаться консультації».

Говорячи про подання щодо дати місцевих виборів, яке перебуває в Конституційному Суді, міністр зазначив, що не має права говорити за КСУ і тим паче – прогнозувати рішення. Однак, за його словами, Конституція дає право Верховній Раді визначати дату місцевих виборів і передбачає обов’язковість їх фінансування з держбюджету.

«Я знаю, що коли є держбюджет і є рядок про фінансування місцевих виборів, виходити за рамки, визначені Конституцією і законом про місцеве самоврядування, неприпустимо», – резюмував міністр.

Президент України Віктор Янукович напередодні назвав реальним проведення виборів до місцевих органів влади 31 жовтня 2010 року.

Раніше дату 31 жовтня назвав голова президентської адміністрації Сергій Льовочкін, а лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов припустив, що наступного пленарного тижня Верховна Рада може назвати дату проведення виборів до місцевих органів влади.

Верховна Рада України 16 лютого скасувала вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, раніше призначених нею ж на 30 травня, аргументуючи це рішення відсутністю фінансування.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG