Доступність посилання

ТОП новини

Уряд найближчим часом не продаватиме «Укртелеком» – Клюєв


Зараз приватизацію найбільшої телекомунікаційної компанії «Укртелеком» проводити не варто, заявляє перший вiце-прем’єр Андрiй Клюєв.

«Ми вивчаємо ситуацію, поки у нас більше питань щодо приватизації «Укртелекому», ніж відповідей. Коли ми на всі питання для себе, принаймні, одержимо відповіді, тоді порушуватимемо питання про приватизацію «Укртелекому. У найближчі там місяць, два, це питання стояти не буде»», – сказав Клюєв.

При цьому, за його словами, за попередніми підсумками ревізії роботи компанії випливає, що сьогодні не найкращий час для виставлення «Укртелекому» на продаж. Насамперед це пов’язано зі слабким фінансовим станом «Укртелекому» і невирішенням питань, пов’язаних з реалізацією низки соціальних програм.

Наприкінці травня голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко повідомив, що ФДМУ планує оголосити приватизаційний конкурс з продажу 92,79% держпакету акцій «Укртелекому».

Фонд запланував оголосити конкурс iз продажу компанiї до 15 серпня цього року, щоб за рахунок очiкуваних надходжень розмiром щонайменше 10 мільярдів гривень виконати план приватизацiї, закладений у держбюджет-2010.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG