Доступність посилання

ТОП новини

Через брак коштів українську школу в Севастополі цього року не відкриють


Голова Севастопольської міської державної адміністрації Валерій Саратов заявив про недостатнє фінансування у уьому році будівництва української школи-колегіуму в Севастополі.

«Дуже просили, щоб нам дали 21 мільйон гривень для того, щоб ми могли підвести всі комунікації. Тоді наступного року ми могли б здати школу. Але, на жаль, грошей не дали. Нам Міністерство регіонального розвитку дало лише 4,6 мільйона гривень. Відповідно, школа не буде у цій ситуації готова», – сказав Саратов.

Водночас він зазначив, що, попри труднощі з фінансуванням, школу-колегіум будуватимуть, як і всі об'єкти, будівництво яких уже розпочато.

У листопаді 2009 року на той час голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин заявляв, що до 1 вересня 2010 року в Севастополі буде побудована українська школа-колегіум на 722 місця, і це, за його словами, «буде перша севастопольська школа, побудована після розпаду Радянського Союзу».

Загальна кошторисна вартість будівництва севастопольської школи-колегіуму становить 62 мільйони гривень. Планується, що навчання і виховний процес у ній будуть вестися українською мовою.
XS
SM
MD
LG