Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 00:05

На Буковині оголосили надзвичайну ситуацію


Надзвичайну ситуацію регіонального рівня оголосив на Буковині міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

Він прибув до області, аби проконтролювати, як тут долають повінь, повідомляє кореспондент Радіо Свобода у Чернівцях.

З небезпечних прирічкових ділянок уже почали евакуйовувати мешканців сіл Вашківці Вижницього та Маршинці – Новоселицькогорайону.

Керівництво області разом із міністром відвідує підтоплені райони. Приміром, в селі Маршинці Винницького району вода подекуди сягає пояса.

У найбільш підтопленому гірському районі, Вашківецькому, відселення потребують мешканці понад 300 будинків, 130 людей вже евакуйовано, дамбу укріплюють рятувальники.

За повідомленням голови обласної держадміністрації Буковини Михайла Папієва, міст, який з’єднує два райони області, повністю затоплений, тому довелося перекопати дорогу, щоб забезпечити друге русло річки Прут і зменшити рівень води.

Рятувальники готові евакуйовувати людей з небезпечних місць. До геріатричного пансіонату переселена одна чернівчанка, інші люди перебираються до родичів. Для подолання стихії в Чернівці направили допомогу з сусідніх областей, повідомив міністр МНС Нестор Шуфрич. Рятувальники очікують, що повінь 2008-го не повториться, і вода не підніметься на 11 метрів, а максимум на шість.

Рятувальники також готові відсиляти людей із Садгірського району міста Чернівці.

Оголошена міністром надзвичайна ситуація регіонального рівня допоможе вже за тиждень на засіданні уряду ініціювати виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG