Доступність посилання

ТОП новини

Гілларі Клінтон їде до Києва на початку липня – Держдепартамент


Державний секретар США Гілларі Клінтон відвідає Україну, Польщу, Азербайджан, Вірменію і Грузію з 1 по 5 липня. Про це повідомив Державний департамент США.

В українській столиці держсекретар візьме участь у другій зустрічі комісії із стратегічного партнерства за участю українських офіційних осіб, зокрема президента країни і голови МЗС України. Також Клінтон проведе зустріч із представниками громадянського суспільства і незалежних ЗМІ, мовиться в повідомленні Держдепартаменту.

У Кракові запланована участь Клінтон у святкуванні десятої річниці «Співтовариства демократій» – організації, заснованої екс-держсекретарем США Мадлен Олбрайт спільно з польськими представниками. Держсекретар також проведе зустріч з головою МЗС Польщі Радославом Сікорським.

Поїздка керівника держдепартаменту продовжиться в Азербайджані, Вірменії і Грузії, де вона обговорить питання двосторонніх відносин, миру і стабільності з представниками керівництва цих країн, а також зустрінеться з лідерами громадянського суспільства, мовиться в повідомленні.
XS
SM
MD
LG