Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 05:01

Партконференція в Північній Кореї може призначити наступника лідера


Владна в Північній Кореї комуністична Трудова партія Кореї планує на вересень свою партконференцію, третю за весь час існування партії з 1948 року.

Як повідомило сьогодні в Пхеньяні офіційне Центральне телеграфне агентство Кореї, партійна конференція буде присвячена «виборам найвищого керівного органу» партії.

Попередня партконференція Трудової партії Кореї була 1966 року. З’їзду партії не скликали з 1980 року.

Оглядачі вважають, що на конференції можуть також призначити офіційного наступника керівника країни – одного з найближчих родичів її лідера Кім Чен Іра.

Саме для призначення самого Кім Чен Іра наступником його батька Кім Ір Сена і скликали востаннє з’їзд партії.

При цьому останнім часом найчастіше називають ім’я його наймолодшого сина, лише 27-літнього Кім Чон Ина, як найімовірнішого наступника.

Вважають, що в такому разі реально керуватимуть Північною Кореєю чоловік сестри Кім Чен Іра, Чан Сон Тхек, та інші старі члени нинішнього керівництва країни, а недосвідчений офіційний керівник спершу лише підписуватиме ухвалені старшими рішення й отримуватиме почесті.

Сам Кім Чен Ір, якому нині 68 років, за деякими даними, майже два роки тому пережив інсульт. Останнім часом він більш-менш видужав і повернувся до праці, але повідомляють, що його здоров’я вже підірване.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG