Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 00:56

Керівника представництва німецького Фонду Аденауера врешті впустили до України


Україна дозволила в'їзд керівнику українського представництва німецького Фонду Конрада Аденауера Ніко Ланґе, якому з 14:00 вчорашнього дня не дозволяли в'їзд до країни. Ланґе впустили в Україну сьогодні вночі близько 00:30.

Про це повідомив сам Ніко Ланґе агентству УНІАН.

Він зазначив, що проблему вдалося вирішити завдяки сприянню посольств Німеччині та Бельгії.

Разом із цим Ланґе зауважив, що інцидент представниками української сторони офіційно було названо непорозумінням.

Наразі з української сторони не було ніяких офіційних коментарів із приводу інциденту.

Як повідомляло Радіо Свобода, керівника українського представництва німецького Фонду Конрада Аденауера Ніко Ланґе у суботу не пустили в Україну. Він прилетів рейсовим літаком до міжнародного аеропорту «Бориспіль» із Парижа.

27 травня в своїй аналітичній статті «Перші 100 днів після зміни влади в Україні: авторитарні тенденції та зближення з Росією», розміщеній на офіційному сайті представництва в Україні Фонду, Ніко Ланґе критично оцінив дії команди нового президента Віктора Януковича та зміни в Україні, які відбулися після його приходу до влади.

Фонд Конрада Аденауера є німецькою неурядовою дослідницькою організацією, що пов’язана з однією з провідних німецьких партій, Християнсько-демократичним союзом. Він несе ім’я Конрада Аденауера, який очолював цю партію в 1950–1960-х роках і в ті ж часи протягом 14 років був федеральним канцлером ФРН.

Київське представництво Фонду, яке діє з 1994 року, за словами з його сайту, «супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні». З цією метою Фонд уже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів.

Фонд підтримує демократичні політичні партії України та їхні молодіжні організації. Київське представництво є водночас «порталом» для налагодження прямих контактів українських політиків із Німеччиною та Європою.

Ніко Ланґе очолює київське представництво Фонду Конрада Аденауера з 2006 року.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG