Доступність посилання

ТОП новини

Обама підписав нові санкції США проти Ірану


Президент США Барак Обама підписав учора закон про запровадження нових суворих санкцій його країни проти Ірану через його ядерну програму.

Американський лідер вважає, що нові заходи підірвуть можливість фінансування ядерної програми Тегерана.

«Цими санкціями на додачу до попередніх ми унеможливимо для іранського уряду фінансування і розвиток ядерної програми. Ми показуємо цьому урядові, що його політика має наслідки. Тож якщо цю політику не буде змінено, то тиск посилюватиметься і ізоляція поглиблюватиметься», – заявив Обама на церемонії підписання закону в Білому домі.

Обидві палати американського Конгресу минуло тижня схвалили законопроект, що має на меті ускладнити діяльність іранської «Революційної гвардії» (Корпусу охоронців Ісламської революції), а також імпорт до Ірану газу та інших енергоносіїв.

Законопроект також передбачає, що іноземні банки, які співпрацюють із «Революційною гвардією» або окремими іранськими банками, не матимуть доступу до фінансової системи США.

Сполучені Штати здійснюватимуть такі заходи на додачу до четвертого раунду міжнародних санкцій проти Ірану, які затвердила Рада Безпеки ООН.

Власні санкції проти Ірану готує також Європейський Союз.
XS
SM
MD
LG