Доступність посилання

ТОП новини

Єфремов: регіонали не пропонують кадрових змін в уряді


Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов сумнівається в розгляді парламентом на нинішній сесії ініціатив зі звільнення низки міністрів. Про це він заявив, коментуючи інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про можливу ініціативу ПР зі звільнення міністрів, зокрема, міністра охорони здоров’я Зиновія Митника, вугільної промисловості Юрія Ященка, праці та соціальної політики Василя Надраги, аграрної політики Миколи Присяжнюка.

Як заявив Єфремов, у фракції це питання не розглядалося та інформація про можливе звільнення цих міністрів не відповідає дійсності. «Ті люди, які викидають цю інформацію, вони не знають стану справ у фракції і, мабуть, ініціюють тільки від себе», – наголосив керівник фракції.

Сьогодні депутат від БЮТ Ольга Боднар запропонувала парламенту звільнити віце-прем’єр-міністра з питань економіки Сергія Тігіпка.

Минулого тижня Верховна Рада 378 голосами звільнила Володимира Семиноженка з посади віце-прем’єра з гуманітарних питань, а також Віктора Бойка з посади міністра з питань охорони навколишнього природного середовища.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG