Доступність посилання

ТОП новини

Комуністи виступають за розгляд відповідальності Тігіпка


Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко пропонує розглянути питання про відповідальність віце-прем’єра України Сергія Тігіпка.

«Треба розглянути відповідальність Сергія Тігіпка за те, що він зробив, внісши на розгляд парламенту непідготовлений, недосконалий проект закону (Податкового кодексу)», – сказав Симоненко, виступаючи з парламентської трибуни у вівторок.

Лідер комуністів заявив, що свою позицію висловив керівництву Кабінету Міністрів України.

«Таким чином, віце-прем’єр Сергій Тігіпко показав свою неспроможність і безвідповідальність стосовно державних питань, які ставила перед ним коаліція з виконання передвиборної програми та обіцянок, які ми брали із наведення порядку в країні», – заявив лідер комуністів.

У понеділок член фракції БЮТ Ольга Боднар зареєструвала проект постанови про звільнення з посади віце-прем’єра України Сергія Тігіпка.
XS
SM
MD
LG