Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 15:30

BP хоче перекрити вилив нафти в Мексиканській затоці ще новим ковпаком


Нафтова компанія BP має намір перекрити аварійну свердловину на дні Мексиканської затоки новим, більшим ковпаком, що має затримати більше нафти, яка виливається в море, оголосили в п’ятницю у США.

Сподіваються, що цей новий ковпак дозволить затримати до 80 тисяч барелів на день порівняно з нинішніми 25 тисячами барелів; при цьому нині, за оцінками, ще по 60 тисяч барелів щодня далі виливається в воду.

Компанія BP перебуває під значним тиском необхідності якнайшвидше зупинити вилив нафти, який завдає великої екологічної й економічної шкоди. Нафта забруднює береги всіх п’яти прибережних із Мексиканською затокою штатів США, спричиняє загибель птахів, морських черепах і дельфінів, руйнує унікальні берегові екосистеми й загрожує рибальству й туризмові в усьому регіоні.

Транснаціональна нафтова компанія BP («Бі-Пі») зі штаб-квартирою в Лондоні до 1999 року була відома як British Petroleum («Брітіш Петролеум»), але відтоді відмовилася від цієї назви й не вживає її, щоб наголосити, що вона вже давно далеко не тільки британська.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG