Доступність посилання

ТОП новини

За розкрадання повеневих коштів підприємця засудили на 5 років тюрми


Косівський районний суд виніс обвинувальний вирок директору київської фірми, яка після липневої повені 2008 року була генеральним підрядником під час відновлювальних робіт у чотирьох селах району. Його засудили до позбавлення волі терміном на 5 років.

Як повідомив керівник центру громадських зв’язків УМВС в Івано-Франківській області Василь Гультайчук, із державного бюджету товариству з обмеженою відповідальністю авансовим платежем виділили понад 400 тисяч гривень. За ці кошти підрядник зобов’язувався виконати роботи з відновлення мостів та берегоукріплень річок.

Передбачалося, що надалі фірма мала освоїти майже мільйон гривень. Однак із суми першого траншу столична фірма виконала робіт лише на 150 тисяч гривень. Решту грошей директор підприємства витратив на власний розсуд, а понад 80 тисяч легалізував і присвоїв, заявляють правоохоронці. Торік його затримали і взяли під варту.

За словами Василя Гультайчука, такий обвинувальний вирок щодо цього керівника «має стати повчальним уроком для спритників, які з корисливою метою розтринькують державні кошти».

Нещодавно за матеріалами Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області порушили кримінальну справу щодо службових осіб приватного підприємства та однієї з райдержадміністрацій, які шляхом зловживання службовим становищем внесли завідомо неправдиві дані в акти виконаних робіт з ліквідації наслідків повені, внаслідок чого було привласнено понад 330 тисяч гривень бюджетних коштів.

Від початку стихійного лиха, якого зазнала Івано-Франківщина в липні 2008 року, працівники прикарпатської міліції в ході проведення перевірок та оперативно-розшукових заходів виявили 110 злочинів, пов’язаних з розкраданням чи привласненням бюджетних коштів і зловживанням службовим становищем посадових осіб. За виявленими злочинами загалом порушили 63 кримінальні справи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG