Доступність посилання

ТОП новини

Азаров: треба подумати, як перешкодити поширенню брехні в ЗМІ


Прем’єр Микола Азаров заявляє про необхідність зобов’язати виконавчу владу реагувати на критичні публікації у ЗМІ. Про це він заявив сьогодні на засіданні секретаріату Національної спілки журналістів.

«Будь-яка публікація, якщо вона професійна, якщо вона зроблена з патріотичних і громадянських позицій, то, безумовно, ми на неї реагуватимемо і щодо неї вживатимуться заходи – однозначно», – сказав прем’єр.

Він наголосив, що виступає за розвиток незалежних ЗМІ. «Але ми чудово знаємо, що поряд з незалежними засобами масової інформації, є і залежні, платні, замовні засоби масової інформації, які працюють на замовників», – сказав прем’єр.

У зв’язку з цим Азаров закликав Національну спілку журналістів разом з урядом розробити механізми, які перешкоджатимуть появі в ЗМІ замовних матеріалів. «Ми маємо продумати, як перешкодити розповсюдженню брехні», – заявив голова уряду.

Зі свого боку, голова Національного союзу журналістів Ігор Лубченко попросив Азарова відреагувати на втручання місцевих державних адміністрацій у редакційну політику та журналістську діяльність. Зокрема, в Одеській, Луганській, Харківській, Сумській, Черкаській і Чернігівській областях.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG