Доступність посилання

ТОП новини

Україна віддана свободі слова і готова обговорювати – Грищенко


Українська влада «віддана принципам свободи слова та інших демократичних свобод», – заявив у суботу міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко під час зустрічі зі спеціальним представником ОБСЄ з питань свободи засобів інформації Дунею Міятович.

За його словами, які наводить прес-служба МЗС, «саме в рамках демократичних процесів Віктор Янукович отримав від виборців мандат на те, що обійняти посаду Президента».

Грищенко запевнив, що керівництво України готове «максимально відкрито і відверто» обговорювати ситуацію зі свободою слова і з ОБСЄ, і з іншими «авторитетними міжнародними інститутами».

Їхня розмова відбулась у рамках неформальної зустрічі міністрів закордонних справ країн-учасниць Організації з безпеки та співпраці в Європі, що відбувається поблизу Алмати, найбільшого міста Казахстану, який нині головує в ОБСЄ.

Міністр підтвердив раніше надіслане за дорученням Президента України запрошення Дуні Міятович відвідати восени Київ із метою на місці з’ясувати реальний стан забезпечення прав українських засобів інформації.

Судження в Європі з цієї проблематики «нерідко формуються на основі неперевірених або викривлено інтерпретованих відомостей, отриманих із других рук», додав він.

Спеціальний представник ОБСЄ, зі свого боку, заявила, що готова приїхати до Києва і підготувати ґрунтовну доповідь про стан справ із свободою слова в Україні.
XS
SM
MD
LG