Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко на Говерлі: Я принципово маю бути тут


Екс-Президент України, лідер партії «Наша Україна» Віктор Ющенко заявляє, що для нього сходження на Говерлу є потужною фізичною і психологічною мотивацією.

Про це повідомили в Івано-Франківській обласній організації «Нашої України», активісти якої 17 липня здійснили сходження на найвищу точку українських Карпат – Говерлу (2061 м).

Перед сходженням на Говерлу відбулося віче, на якому виступив Ющенко. Він висловив переконання, що ті, хто здійснюють сходження на Говерлу, є «не туристами, а патріотами, які шанують одне з найбільших національних свят нашої країни».
Як нагадав Ющенко, 20 років тому зародилася традиція святкувати біля найвищої точки України проголошення суверенітету Української держави.

Ющенко також нагадав, що п’ять років тому він пережив такий стан, що думав, «на Говерлу вже ніколи не піднімусь», «але після цього вже чотири рази піднімався, і це для мене потужна фізична і психологічна мотивація. Тому я принципово у дні святкування проголошення Декларації про державний суверенітет маю бути тут».

Лідер «Нашої України» здійснив сходження на Говерлу разом із активістами партії Іваном Васюни ком, Євгеном Гірником, Миколою Оніщуком, Володимиром В’язківським, Зіновієм Шкутяком та іншими.

До акції долучились активісти Громадської ініціативи «Оновлення країни» на чолі з лідером Валентином Наливайченком.
Цього року учасники сходження прибирали сміття, що залишають на схилах Говерли туристи.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG