Доступність посилання

ТОП новини

Діденко боїться, що його можуть позбавити життя


Колишній перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко побоюється, що його можуть позбавити життя.

Про це він заявив сьогодні під час розгляду Апеляційним судом міста Києва апеляції на рішення Печерського райсуду столиці про його арешт.

«Я не відкидаю той фактор, що зухвалі політичні групи, підбурювані своїми економічними замовниками, вдадуться до того, щоб мене просто позбавити життя», – сказав Діденко.

Також він зазначив, що умови його утримання у столичному Лук’янівському СІЗО є незадовільними.

Крім того, Діденко наголосив, що не ухилявся від слідства і у період з 15 червня по сьогоднішній день слідчий поставив йому лише 15 запитань.

Як сказав Діденко, він запрошує Президента України Віктора Януковича у Лук’янівське СІЗО, щоб той подивився на умови перебування.

Також він заявив, що офіційно має намір записатись на прийом до голови СБУ Валерія Хорошковського.

Апеляційний суд міста Києва залишив у силі рішення Печерського районного суду столиці про обрання запобіжного заходу в вигляді арешту стосовно колишнього першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка.

Відповідне рішення суд ухвалив сьогодні після розгляду апеляції на рішення Печерського суду.

Суд мотивував своє рішення тим, що адвокати Діденка не навели доказів на користь необхідності відміни рішення про його арешт.

Під час зачитування суддею рішення присутній у залі суду Діденко зауважив, що не згоден з таким рішенням суду як необгрунтованим.

Печерський райсуд Києва 12 липня обрав стосовно Діденка міру запобіжного заходу у вигляді арешту терміном на два місяці.
XS
SM
MD
LG