Доступність посилання

ТОП новини

Міноборони України планує скоротити чисельність Збройних сил на 15-20%


Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України розробляють концепцію подальшого реформування армії на період до 2015 року.

Концепція передбачає скорочення чисельності особового складу Збройних сил України на 15-20%, повідомляє прес-служба Міноборони. Крім того, планується позбутися надлишкового озброєння, військової техніки та об’єктів інфраструктури.

Ця концепція передбачає проведення подальшого реформування армії у два етапи. Протягом найближчих двох років належить стабілізувати ситуацію у військах, не допустити зниження рівня боєздатності. На другому етапі (2013 – 2015) – перейти до поступового розвитку Збройних сил.

Виконання заходів концепції планується здійснювати за рахунок загального фонду державного бюджету в межах видатків, які щорічно затверджуються законом про держбюджет. Ці видатки за проведеними розрахунками, зважаючи на вкрай обмежені ресурсні можливості держави, мають становити не менш ніж 1% від ВВП, що є одним iз найнижчих показників у Європі, наголошують у прес-службі Міноборони.
XS
SM
MD
LG