Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську за спробу пікетувати Кирила затримані активісти УНП


Міліція затримала активістів Дніпропетровської обласної організації Української народної партії за пробу пікетувати приїзд голови Російської православної церкви Кирила до Дніпропетровська. Про це повідомив Радіо Свобода керівник обласного осередку УНП Анатолій Сокоринський.

Активісти партії попри заборону суду спробували виставити пікет в аеропорту, куди прибув патріарх Кирило.

Наразі протестувальники перебувають у Бабушкінському райвідділі міліції.

«УНП цілком визнає свободу віросповідання, і, відповідно, право очільників будь-яких конфесій відвідувати свою паству. Але цей візит обставлено як політичний чи державний захід, що є дискримінацією краян із боку держави», – заявив керівник обласного осередку УНП Анатолій Сокоринський.

24 липня Дніпропетровський окружний апеляційний суд заборонив політичній силі пікетувати візит патріарха. Представники УНП подали скаргу до Дніпропетровського обласного апеляційного суду.

Керівник Російської православної церкви Кирило перебуватиме у Дніпропетровську два дні. У програмі візиту – зустріч з духовенством і студентами, покладання квітів на могилу солдатів російсько-турецької війни, відвідини заводу «Південмаш», богослужіння в одному з храмів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG