Доступність посилання

ТОП новини

Мін’юст: Німеччина скоро зніме заперечення проти приєднання України до Гаазької конвенції


Німеччина незабаром зніме своє заперечення стосовно приєднання України до Гаазької конвенції 1961 року, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Про це в своєму листі міністрові юстиції України Олександру Лавриновичу заявив посол Федеративної Республіки Німеччина Ганс-Юрген Гаймзьот, повідомили у прес-службі Мін’юсту.

Посол Німеччини відзначив, що такого успіху досягли після зустрічі з міністром юстиції України, яка відбулася 13 травня 2010 року.

Як заявив Лавринович, Німеччина – єдина країна, яка не визнавала Україну стороною Гаазької конвенції. Головним мотивом була недовіра до документів, що засвідчують цивільний стан громадян, які подаються до Консульства Німеччини, через виявлені факти підробки.

Міжнародна Гаазька конвенція 1961 року, що заміняє складну консульську легалізацію офіційних документів на спрощену процедуру шляхом проставлення спеціального штампа «апостиль», набула чинності для України 22 грудня 2003 року.

На сьогодні до конвенції також приєдналися близько 100 країн.

Із всіх держав-учасниць конвенції лише Німеччина виступає проти приєднання до угоди України через начебто велику кількість підроблених або фальшивих документів, які подають українці в дипломатичні установи Німеччини.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG