Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 13:17

Росія: заяви президента Ірану неприйнятні


Міністерство закордонних справ Росії назвало в понеділок «категорично неприйнятними» нещодавні публічні висловлювання президента Ірану з приводу ставлення Москви до ядерної програми Тегерана.

Як мовиться в заяві МЗС, ці слова є «безплідною і безвідповідальною риторикою» і «перекручують об’єктивний підхід» Росії й її «самостійну, конструктивну лінію» стосовно іранської ядерної програми.

Наприкінці минулого тижня Махмуд Ахмадінеджад заявив, що президент Росії Дмитро Медведєв відвернувся від Ірану і став на бік США й почав поширювати брехню про іранську ядерну програму.

Як цитували іранські агентства в п’ятницю слова свого президента, Ахмадінеджад заявив, що Медведєв, заявивши напередодні, що Іран наближається до здатності створити ядерну зброю, тим самим став учасником «пропагандистської драми» під режисурою США.

Медведєв, виступаючи 12 липня на нараді з російськими послами, заявив, що Іран наближається до здобуття потенціалу, який у принципі може бути використаний для створення ядерної зброї. При цьому він закликав Іран до відкритості й співпраці з МАГАТЕ.

Росія, яка традиційно є дипломатичним і економічним союзником Ірану, раніше ставилася до іранської ядерної програми значно м’якше, ніж на Заході, але останнім часом російська позиція з цього питання стала значно твердішою.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG