Доступність посилання

ТОП новини

Азаров не бачить підстав для відставки міністра охорони здоров’я


Прем’єр-міністр Микола Азаров поки що не бачить підстав для звільнення Зіновія Митника з посади міністра охорони здоров’я.

За його словами, негативні публікації в ЗМІ з критикою роботи міністра пов’язані з тим, що діяльність Митника наштовхнулась на чиїсь фінансові інтереси у сфері охорони здоров’я.

«Керувати – це завжди наступати на чиїсь інтереси, особливо в нашому наскрізь корупційному суспільстві. Будь-яке рішення, якщо ти хочеш навести порядок, викликає опір», – сказав Азаров.

Як заявив прем’єр, саме наведення порядку в галузі охороні здоров’я він і очікує від Митника. «Зауважте: я не поставив перед ним більш масштабні та радикальні завдання, пов’язані з реформуванням охорони здоров’я, – ми їх будемо вирішувати, але на перших порах я поставив те, що ясно було з самого першого моменту – розберися, хто, за якими схемами, яким чином завищує вартість ліків, і всі ці структури мають бути усунені від розподілу бюджетних грошей», – сказав прем’єр.

«Для мене головне – результат. Якщо результатом роботи цього керівника буде наведення порядку, виходить, все правильно робиться, якщо цього не відбудеться, виходить, керівник не впорався, і тоді ми будемо ухвалювати відповідне рішення», – заявив Азаров.

За його словами, поки що робити висновки про те, чи справляється Митник зі своєю роботою, зарано.
XS
SM
MD
LG