Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: Реформувати оборонно-промисловий комплекс треба відповідно до вимог сучасності


Президент Віктор Янукович заявив, що реформування оборонно-промислового комплексу (ОПК) в Україні має відбуватися відповідно до вимог сучасності, повідомляє прес-служба глави держави.

«Треба задіяти весь наш науковий потенціал. Слід зробити, щоб ця система працювала, перш за все, на суспільство», – сказав Президент у сьогодні в Криму на зустрічі з головою Державної комісії при Президентові України з питань реформування та розвитку ОПК Анатолієм Кінахом.

Головною темою зустрічі було реформування системи ОПК та підсумки вже проведеної в цьому напрямку роботи.

У свою чергу Анатолій Кінах заявив, що Україна, незважаючи на деякі втрати, ще володіє потужним науково-технічним, промисловим, кадровим потенціалом, і позиціонується у світі як держава, яка має наукоємну, конкурентоспроможну продукцію.

«У нас немає запасу часу на зволікання. Роботу організовано динамічно. Є політична воля Президента, є інтелект, є фахівці... Цей напрямок у майбутньому визначатиме місце України в світі», – наголосив Кінах.

Голова Держкомісії з розвитку ОПК заявив Президенту, що важливим завданням сьогодні є підготовка сучасної законодавчої нормативної бази, зокрема функції, що посилюють позиції України на світових ринках спецтехніки та зброї, а також сприяють чіткій координації дій усіх інститутів влади.

Анатолій Кінах також повідомив, що результати роботи комісії заплановані до розгляду на наступному засіданні РНБО. Він окремо додав, що реформування ОПК пов’язане з реформуванням усіх напрямів, починаючи з національної безпеки, обороноздатності, оборонної доктрини, а також із державними цільовими програмами, спрямованими на виробництво сучасної спецтехніки, зброї, необхідних і для Збройних Сил України, і для зміцнення державних позицій на зовнішніх ринках.
XS
SM
MD
LG