Доступність посилання

ТОП новини

Ціна на газ для промисловості стала вищою


Нацiональна комiсiя регулювання електроенергетики України (НКРЕ) збільшила граничний рівень ціни на природний газ для промислових виробників, а також для бюджетних організацій на 9,8% – до 2,187 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів.

Ціна 2,187 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів встановлена без урахування ПДВ, цільової надбавки та транспортування і набуває чинності від 1 серпня відповідно до постанови від 30 липня 2010 року, повiдомили сьогодні в комiсiї.

Із 1 січня 2009 року по 1 травня 2010 року граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій був встановлений на рівні 2,020 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів.

З 1 травня 2010 року граничний рівень ціни на природний газ для промисловців був знижений на 1,4% до 1,992 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів.

Із 1 серпня в Україні зросли також ціни на газ для населення і підприємств теплоенергетики.

НКРЕ здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці і нафтогазовому комплексі, забезпечує проведення цінової і тарифної політики.
XS
SM
MD
LG