Доступність посилання

ТОП новини

Члени Меджлісу не прийшли на зустріч із Януковичем


Члени Ради представників кримськотатарського народу при Президентові України, які є членами Меджлісу, відмовилися брати участь у запланованій раніше на сьогодні зустрічі з главою держави Віктором Януковичем. Як повідомили у прес-службі Меджлісу, відповідне рішення ухвалили на засіданні президії Меджлісу.

У заяві президії від 3 серпня, зокрема, йдеться про те, що в травні в Києві відбулася зустріч голови Меджлісу, народного депутата України Мустафи Джемільова з главою держави, в ході якої домовилися про проведення на початку серпня зустрічі Януковича з Радою представників кримськотатарського народу при Президенті України.

На зустрічі планувалося обговорити питання, пов’язані з поверненням, облаштуванням і відновленням прав кримськотатарського народу.

«До запланованої зустрічі Радою представників кримськотатарського народу було проведено відповідну підготовчу роботу. Проте, напередодні зустрічі були зроблені дії, що йдуть урозріз із раніше ухваленим Президентом України рішенням про проведення засідання Ради представників кримськотатарського народу. Так, замість засідання Ради представників кримськотатарського народу за участю Президента України було запропоновано «зустріч із представниками кримськотатарського населення», – йдеться в заяві.

Автори заяви зауважили, що «на цю переформатовану зустріч, окрім керівників Меджлісу кримськотатарського народу і делегованих його Президією учасників, виявилися запрошеними не керівники більшості впливових громадських організацій кримських татар, які активно працюють і мають авторитет у Криму, а представники двох-трьох відомих своєю скандальністю громадсько-політичних утворень, за якими стоять особи, готові заради своїх амбіцій до будь-яких деструктивних дій».

Президія Меджлісу заявила, що члени Ради представників кримськотатарського народу при Президенті України не зможуть взяти участь у зустрічі, на яку запрошені «одіозні особи», й попросила Януковича призначити дату зустрічі з Радою представників кримськотатарського народу при Президенті України.
XS
SM
MD
LG