Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: позиція керівництва Меджлісу «веде в нікуди»


Президент Віктор Янукович заявляє, що здивований тим, що лідери Меджлісу кримськотатарського народу не прийшли на сьогоднішню зустріч із ним у Сімферополі й нараду зі стратегічного розвитку Криму.

«Я їхню позицію не розумію. Мені здається, що така позиція керівництва Меджлісу не має ніякої перспективи, така позиція веде в нікуди», – сказав Янукович.

Глава держави заявив, що не може давати оцінку діям лідерів Меджлісу.

«Хай цьому оцінку дає кримськотатарський народ. Політизування незрозуміле для мене. До кого вони в опозиції: до населення Автономної республіки Крим, до Автономної республіки Крим? Ми ніяких політичних питань не розглядали, ми розглядали питання розвитку Кримської автономії, де проживає велика кількість кримських татар, які повинні залучатися до цієї роботи (до розробки стратегії розвитку Криму)», – сказав Президент.

Члени Ради представників кримськотатарського народу при Президенті України, які є членами Меджлісу, відмовилися брати участь у сьогоднішній зустрічі з Януковичем.

У їхній заяві мовиться, що на цю зустріч, «окрім керівників Меджлісу кримськотатарського народу і делегованих його Президією учасників, виявилися запрошеними не керівники більшості впливових громадських організацій кримських татар, які активно працюють і мають авторитет у Криму, а представники двох-трьох відомих своєю скандальністю громадсько-політичних утворень, за якими стоять особи, готові заради своїх амбіцій до будь-яких деструктивних дій».

Президія Меджлісу попросила Януковича призначити дату зустрічі з Радою представників кримськотатарського народу при Президенті України.
XS
SM
MD
LG