Доступність посилання

ТОП новини

Крим просить Міноборони обмежити стрільби в лісах півострова


Представники органів влади Криму просять Міністерство оборони України відмовитися на час підвищеної пожежної небезпеки від стрільб на полігонах біля кримських лісів або заздалегідь повідомляти про навчання МНС.

Агентство УНІАН повідомляє, посилаючись на прес-службу Ради міністрів автономії, що на нараді, яку провів кримський прем’єр Василь Джарти, крім членів Радміну, були присутні голови районних адміністрацій, мери міст, керівники правоохоронних і наглядових відомств.

«Ми не можемо допустити того, що відбувається у Росії. Президент доручив взяти ситуацію під контроль. Ми зобов’язані запобігти пожежам, для цього потрібно вжити всіх необхідних заходів», – сказав голова уряду Криму.

Учасники наради рекомендували місцевим органам влади зайнятися організацією добровільних дружин, які у разі виникнення надзвичайної ситуації зможуть допомагати працівникам МНС і лісової охорони.

Також у прес-службі Радміну повідомили, що всі машини з цистернами в Криму будуть взяті на облік, щоб у разі потреби їх можна було задіяти у гасінні пожеж.

3 серпня Президент Віктор Янукович доручив створити при Раді міністрів Криму оперативний штаб для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних із підвищеною пожежною небезпекою.
XS
SM
MD
LG