Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликає українців долучатися до судової боротьби з «РосУкрЕнерго»


БЮТ заявляє, що компанія «РосУкрЕнерго» 19 липня звернулася до Шевченківського райсуду Києва із клопотанням про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу, який 8 червня зобов’язав «Нафтогаз України» повернути «РосУкрЕнерго» понад 12 мільярдів кубометрів газу.

Як йдеться в повідомленні прес-служби лідера БЮТ Юлії Тимошенко, саме з необхідністю виконання вимог «РосУкрЕнерго» пов’язане рішення Національної комісії регулювання енергетики про підвищення ціни на газ для населення на 50% з 1 серпня.

У зв’язку з цим Тимошенко закликає громадян звернутися як третя сторона до суду, що розглядає клопотання «РосУкрЕнерго», щоб захистити свої інтереси.

«Не дозволимо наживатися Януковичу і його команді за рахунок підняття цін на газ для простих людей. Зрештою, в разі виконання арбітражного рішення на нас чекає не просто чергове зростання цін на газ – вже цієї зими під загрозою холоду опиниться все населення України, а разом з ним – і наша незалежність», – заявила Тимошенко.

Національна комісія регулювання електроенергетики своїми постановами від 13 липня збільшила на 50% з 1 серпня відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення і гаряче водопостачання населення.

За даними Міністерства з питань житлово-комунального господарства, у зв’язку з підвищенням цін на газ тарифи на теплопостачання і гаряче водопостачання зростуть на 20-25%.
XS
SM
MD
LG