Доступність посилання

ТОП новини

У Чорнобильській зоні пожеж немає – адміністрація зони відчуження


Причин для занепокоєння щодо ситуацiї iз займаннями в Чорнобильськiй зонi немає, заявляє керівник державного департаменту-Адміністрації зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення Сергiй Вус.

«Не знаю, хто собі дозволив робити такі заяви і жартувати такими речами, але в зоні відчуження на сьогоднішній день нормальний і стабільний стан», – сказав Вус сьогодні на нараді у Київській обласній державній адміністрації щодо пожежної ситуації у зв’язку зі спекотною погодою, коментуючи iнформацiю про пожежi в зонi вiдчуження.

За його словами, днями в Чорнобильськiй зонi було зафiксовано два загоряння, проте їх одразу локалiзували. Вус додав, що створений оперативний штаб, який безпосередньо контролює ситуацiю в зонi вiдчуження, вiдбувається постiйне чергування на вишках, регулярно патрулює ситуацiю на територiї вертолiт, а також удвiчi збiльшено виїзд технiки для патрулювання територiї та прокладення лiсових просiк.

Вчора народний депутат України від НУНС, міністр з питань надзвичайних ситуацій опозиційного уряду Юрій Гримчак стверджував, що в Чорнобильській зоні відчуження днями виникли пожежі, що спричинили задимленість у Києві, Київській і Чернігівській областях.

У МНС цю інформацію спростували.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG