Доступність посилання

ТОП новини

Іще один імовірний кандидат на мера Дніпропетровська вступив до Партії регіонів


Услід за чинним міським головою Іваном Куліченком до Партії регіонів вступив дніпропетровець Ігор Циркін, якого називають його найближчим імовірним суперником на виборах. Про це оголосили на брифінгу в п’ятницю в дніпропетровському інформаційному агентстві «Новий міст».

Керівник Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів, голова облдержадміністрації Олександр Вілкул вручив Ігореві Циркіну партійний квиток.

Представляючи нового партійця, Вілкул наголосив, що одним із завдань Партії регіонів є «консолідація регіональної еліти».

Раніше, 2 серпня, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко оголосив, що став членом Партії регіонів. Політична сила пообіцяла підтримати на виборах саме його кандидатуру. А втім, у Партії регіонів тоді сказали, що рекомендуватимуть партії висунути Івана Куліченка кандидатом на міського голову, однак остаточне рішення буде за партійною конференцією.

Ігор Циркін – депутат Дніпропетровської міськради, засновник Фонду «Наш дім – Дніпропетровськ», його ім’я у Дніпропетровську пов’язують із великою фінансовою групою.
XS
SM
MD
LG