Доступність посилання

ТОП новини

Нові зливи перешкоджають боротьбі з повенями в Пакистані


Нові сильні зливи ускладнюють порятунок потерпілих і надання їм допомоги в Пакистані, де влада намагається впоратися з найгіршими повенями в сучасній історії країни.

За словами урядовців, через негоду в багатьох місцях не можуть літати вертольоти, які мали рятувати людей і доставляти допомогу.

Президент Пакистану Асіф Алі Зардарі зазнав удома різкої критики в суботу після того, як він у перебігу свого візиту до Великої Британії, завершивши офіційні зустрічі, виступив у місті Бірмінгамі. За словами критиків, у той час, коли прості пакистанці борються з повенями, президент «відпочиває» в Європі.

Тим часом попередження про найвищий рівень небезпеки оголосили в південній провінції Сіндг, де великі площі може залити повінь на річці Інд.

За прогнозами, найближчими днями зливи в багатьох місцях Пакистану триватимуть, що означає небезпеку нових повеней.

Напередодні прем’єр-міністр Пакистану Юсаф Раза Ґілані звернувся з закликом про негайну міжнародну допомогу його країні, в якій від повеней надзвичайних масштабів і зсувів ґрунту внаслідок неперервних злив потерпіли вже до 15 мільйонів людей.

За оцінками ООН, від повеней протягом останніх двох тижнів у Пакистані загинули щонайменше 1 тисяча 600 осіб, пошкоджено чи знищено понад 250 тисяч будинків.
XS
SM
MD
LG