Доступність посилання

ТОП новини

Клюєв доручив Міноборони і МВС оточити військову частину в Лозовій


Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв доручив Міністерству оборони та Міністерству внутрішніх справ оточити склади боєприпасів у Лозовій Харківській області. Про це він заявив під час селекторної наради з керівниками обласних державних адміністрацій.

За словами Клюєва, він мав бесіду з приводу складів у Лозовій із Президентом Віктором Януковичем, і той доручив взяти цей об’єкт під суворіший контроль. «Ніхто із чужих не повинен перебувати на цій території. Як тільки спаде спека, співробітники МНС почнуть прибирати боєприпаси. І ми наведемо там такий самий порядок, як у Новобогданівці», – сказав урядовець.

Крім того, як повідомив Клюєв, планують виділити кошти на відселення людей, які проживають у будинку, розташованому на території військової частини. «У мене прохання велике: Ви зараз займіться цим питанням, щоб до кінця серпня було придбано ці 45 квартир і переселили людей», – сказав Клюєв, звертаючись до голови Харківської ОДА Михайла Добкіна.

Раніше Міноборони заявило про намір розгорнути протягом цього тижня трубопроводи для безперебійної подачі води до найнебезпечніших місць зберігання вибухонебезпечних предметів і речовин на арсеналах та базах Збройних Сил.
XS
SM
MD
LG