Доступність посилання

ТОП новини

Іран каже, що копає могили для американців на випадок нападу


В Ірані вже вирили масові могили, в яких ховатимуть убитих американських військових у разі нападу США, заявив колишній чільний командувач елітної «Революційної гвардії».

Як сказав генерал Хоссейн Кан’ані Могаддам, який був заступником командувача цих сил у 1980-і роки, такі могили вже викопані в провінції Хузестан на південному сході країни. У цій же провінції раніше вже масово ховали іракських військових, загиблих під час війни Ірану й Іраку в 1980-х роках.

Про копання могил для масових поховань уже повідомляло днями напівофіційне іранське агентство «Фарс».

Ці заяви вважають «відповіддю» на минулотижневу заяву голови Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірала Майка Маллена, який говорив, що Сполучені Штати мають розроблений про всяк випадок план нападу на Іран. При цьому головний американський військовий заявив, що такий напад нині був би поганою ідеєю.

Армія охоронців, чи Корпус вартових, Ісламської революції, відомий за кордоном також як «Революційна гвардія» Ірану, є елітною військовою структурою, що має в своєму складі власні сухопутні, військово-морські і військово-повітряні сили, а також сили спецпризначення та воєнізовану ісламську дружину і фактично діє в Ірані як паралельні збройні сили.
XS
SM
MD
LG