Доступність посилання

ТОП новини

Із ніжинського дитячого інтернату шпиталізували 14 людей – МНС


Із Ніжинського будинку-інтернату в Чернігівській області з попереднім діагнозом «гостра респіраторна вірусна інфекція» протягом 11-12 серпня шпиталізували 14 осіб. Як повідомляє прес-служба МНС України, серед тих, хто потрапив до лікарні, – шестеро дітей і восьмеро дорослих. Вони перебувають у задовільному стані.

Із 7 по 11 серпня в Ніжині в інтернаті для дітей з ураженням центральної нервової системи померли чотири дитини й один дорослий. Як напередодні повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров’я України, «за попередніми висновками лікарів, у дітей вірусна інфекція з екзантемою (висипом), диференційована з герпетичною».

Головний санітарний лікар області Микола Донець повідомив, що наразі фахівці санепідстанції проводять гістологічні дослідження бактеріологічного матеріалу, результати яких стануть відомі через 14 днів, і тільки тоді можна буде назвати остаточний діагноз.

У будинку-інтернаті мешкають 72 людини. Інтернат перебуває в системі Міністерства праці та соціальної політики України.

Президент Віктор Янукович доручив Генеральному прокурору Олександру Медведьку до 29 серпня цього року провести перевірку причин смерті дітей в інтернаті.

12 серпня прокуратура Чернігівської області порушила кримінальну справу за фактом смерті вихованців дитбудинку.
XS
SM
MD
LG