Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті працюють п’ять пластових таборів України


В неділю завершує роботу крайовий летунський табір «Чота крилатих», який проходить в селі Луквиця Богородчанського району.

За словами коменданта табору Миколи Яриновського, він особливий з двох позицій: це десятий такий пластунський табір, який спеціалізується на популяризації серед молоді авіації, та перший, що має не ознайомчий, а навчальний характер.

Представники різних областей України після завершення таборування стануть інструкторами з летунства у своїх пластових організаціях.

Це молоді люди, які вже мають навики парапланеризму, окрім того теоретично вивчали історію авіації, аеродинаміку, будову великих літальних апаратів, цивільне авіазнавство, орнітологію, аеронавігацію і повітряний рух, парашутизм, метеорологію, астрономію.

Саме спеціалізовані пластунські табори проходять в серпні.

Як повідомив голова Івано-Франківської обласної округи Пласту НСОУ Руслан Марцінків, на території Прикарпаття їх п’ять: окрім «Чоти крилатих» ще діють в Рожнятівському районі табір «Життя в Пласті» – для виховників та крайовий вишкільний табір, у Косові – мистецький табір «Метаморфози», в Долинському районі – мандрівний табір «Говерля».

Особливістю пластового літа в цьому році є те, що в таборах беруть участь не лише представники різних областей, а й діти з діаспори, з Польщі.

Загалом оздоровленням у пластових таборах буде охоплено майже тисячу осіб.
XS
SM
MD
LG