Доступність посилання

ТОП новини

МНС: попередня причина пожежі на складах у Києві – ремонтні роботи


Причини пожежі, що сталася вчора на складах мережі супермаркетів у Києві, встановлюють, однак, за даними МНС, попередньою причиною вважають ремонтні роботи на даху приміщення. Про це повідомив заступник міністра надзвичайних ситуацій Віталій Романченко.

«Заходи пожежної безпеки не додержувалися, незважаючи на закон підрозділи пожежної безпеки не були задіяні під час ремонтних робіт. У зв’язку із цим зайнявся дах, вибухнув балон, який спричинив виникнення пожежі по всій території», – заявив Романченко.

Водночас, як зауважив керівник Головного управління МНС у Києві Володимир Заєць, за словами свідків, ще за півгодини до вибуху на покрівлі велися ремонтні роботи з відкритим полум’ям.

«М’яка покрівля – це рубіроїд, це бітум, і горілка від газових балонів, які були залишені на поверхні на даху. Відпрацювавши частину території, уже маємо фрагменти газових балонів і малі, і великі. Зараз у встановлений спосіб проходить їхнє вилучення», – заявив Заєць. Тому, за його словами, доказова база достатня, щоб уже говорити не лише про попередні причини загорання, а й ті, які будуть в основі відповідних формальних документів.

Пожежа на складах мережі супермаркетів сталася вчора в Києві на проспекті Перемоги. Гасіння пожежі тривало понад 11 годин. Жертв і постраждалих немає.

За інформацією МНС, внаслідок пожежі вогнем знищено близько 30 тисяч квадратних метрів конструкцій стін, перекриття та побутову техніку, що зберігалася на складі.
XS
SM
MD
LG