Доступність посилання

ТОП новини

Міліція поки не підтверджує факту побиття дніпропетровського журналіста


У Головному управлінні МВС у Дніпропетровській області поки що не підтверджують факту нападу на журналіста Юрія Михайловича.

У повідомленні, оприлюдненому прес-службою Головного управління МВС у Дніпропетровській області, підтверджується, що журналіст перебував у клубі «Бартоломео» в ніч з 14 на 15 серпня. За інформацією міліції, вранці Михайлович один напідпитку вийшов із клубу, через кілька хвилин охоронці почули його крик, і одразу підбігли. За 50 метрів від клубу чоловік лежав на землі, він скаржився, що на нього напали двоє невідомих, і один із них штовхнув його у груди, мовиться в повідомленні міліції.

За даними правоохоронців, у лікарні діагностували забій грудної клітини, чоловік перебуває на амбулаторному лікуванні. В міліції повідомляють, що працівники Жовтневого райвідділу міліції розпочали дослідчу перевірку.

Вчора Юрій Михайлович повідомив, що невідомі напали на нього. Цей напад він пов’язує зі своєю професійною діяльністю. Нещодавно була закрита його програма «Аргументи за та проти», яку він вів на місцевому «51 телеканалі». За словами журналіста, це один з проявів утисків свободи слова.
XS
SM
MD
LG