Доступність посилання

ТОП новини

Проби води в Дніпрі побоювань не викликають – головний санлікар Києва


Хімічний склад води в Дніпрі та інших водоймах столиці не викликає побоювань, заявив головний державний санітарний лікар Києва Анатолій Пономаренко.

«Поверхневий хімічний склад води в Дніпрі та озерах нині перебуває на рівні багаторічних показників. Немає в нас такого збільшення (показників), яке викликало б тривогу», – сказав Пономаренко.

За його словами, також не становить загрози цвітіння водоростей у водоймищах. Як заявив санлікар, його відомство не одержувало жодного повідомлення про те, що таке цвітіння могло б стати причиною захворювання.

Водночас Пономаренко зауважив, що під час цвітіння водоростей у людей можуть бути індивідуальні випадки алергічних проявів, які мають тимчасовий характер.

При цьому, за словами санлікаря столиці, наразі у Києві зафіксували шість випадків захворювання на лептоспіроз від купання в озерах.
При цьому Пономаренко наголосив, що ці випадки зафіксовано під час купання в озерах Святошинського району, в районі житлового масиву Райдужний, у Подільському та Голосіївському районах столиці.

За словами головного санлікаря Києва, загальний рівень захворюваності у місті можна визначити як стабільний та характерний для літнього періоду попри напружену епідемічну ситуацію через екстремальну спеку.
XS
SM
MD
LG