Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 14:40

Рахунки ТРК «Чорноморська» заарештували – БЮТ


Державна податкова адмiнiстрацiя в Криму сьогодні заарештувала рахунки однієї з найбільших і найпопулярніших на Кримському півострові телекомпаній «Чорноморська». Про це повiдомляє прес-служба БЮТ, посилаючись на iнформацiю народного депутата Андрiя Сенченка, якого вважають власником ТРК.

Народний депутат заявив, що телекомпанія планує оскаржувати дiї податкiвцiв у судi.

«Ми в судовому порядку вiдстоюватимемо своє право, тим паче, що таких повноважень у податкової служби просто не iснує», – заявив Сенченко.

«Що таке рахунок? Це можливiсть виплатити людям заробiтну плату, сплатити комунальнi послуги, трансляцiю тощо. Врештi-решт, це прямi збитки, i тому позов, який готується на адресу податкової, стосуватиметься не лише поновлення рахунку, а й претензiй щодо заподiяння збитку», – сказав народний депутат.

Раніше керівники і журналісти «Чорноморської» звернулися до українських і закордонних журналістів та правозахисників за допомогою.

Перед цим Податкова міліція арештувала майно цього телеканалу, а Контрольно-ревізійне управління (КРУ) почало свою перевірку.

У прес-службі кримського управління податкової міліції повідомили, що вилучення документів і арешт майна провели за кримінальною справою, яка не має стосунку до телеканалу. Податкова підозрює, що на «Чорноморці» проводилися безтоварні угоди, чим завдано державі шкоди на суму 6,7 мільйона гривень.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG